Блогер Максим Бужанський у своєму телеграм-каналі в жорсткій формі відреагував на вибори в Білорусі.

Коли прихильники Майдану пафосно говорять в цивілізаційний вибір Білорусі, який їй належить сьогодні, відразу хочеться їм нагадати про вбивць Олеся бузини, ще недавно завзято “пиляли” гранти в Міністерство молоді та спорту. І засмучував їх тільки розмір відкату і нічого більше.

Блогер нагадав, що в України є також чимало проблем, які не можна назвати демократичними та правовими. Зокрема, він згадав:

Про Стерненка, вбившому людину, і спокійно гуляючому на свободі третій рік. Про милі звички нападати натовпом, що увійшло в нашу повсякденність. Про офіційно зареєстрованих корупціонерів, очолюючих Антикорупційні органи і громадські організації.

 

Про борців зі зрадниками, які першими кинулися отримувати російські паспорти і приховували це роками. Про легалізацію та героїзацію колабораціоністів і нацистів, розквітлих буйним цвітом. Про принизливий розподіл власних громадян на сорти в залежності від їх національності, віросповідання, політичних переконань і мови, якою вони говорять.

Бужанський відзначає, що українцям в будь-якому випадку треба буде прийняти вибір білорусів і не  протестувати проти цього.

Білорусам удачі і процвітання їхній країні, кого б вони не обрали. Потрібно навчитися поважати думку сусідів якщо хочеш, щоб вони вважали твою. Причому починати треба з себе, а не з них, – зауважає блогер.

Нагадаємо, що у Міністерстві закордонних справ України прокомментували кампанію перед виборами президента Білорусі і арешт головного конкурента Олександра Лукашенка.
Про це йшлося у відповіді МЗС України на запит hromadske.

Перш за все у відомстві підкреслили, що “виступають за проведення 9 Августу вільні і мирних виборів із забезпеченням “фундаментальних” свобод громадян Білорусі, а також за реєстрацію всіх кандидатів – “без політично обмежувальних заходів”.