Російські військові готуються до здачі територій на лівому березі Херсонської області, так як через погану логістику, їм важко їх утримувати.

Про це в телеефірі заявив полковник запасу СБУ, військовий експерт Михайло Притула.

“Російські війська відходять від Дніпра на лівому березі Херсонської області, залишаючи там менш цінних мобілізованих солдат. Це вказує на те, що вони готуються здати ту територію. Вони починаються відходити, тому що утримувати ту частину окупованої території для них дуже важко, тому що там для них досить проблемна логістика. Щоб постачати їм зброю, боєприпаси та інше, їм треба це везти або з Криму, або з Маріуполя, а ці маршрути прострілюються ЗСУ. Це логістичний ад для них, тому вони будуть здавати цю територію”, – вважає військовий експерт.

Як повідомлялось раніше, російські окупанти передислокують місцеву лікарню з тимчасово окупованих Полог Запорізької області до Маріуполя – це свідчить про можливе звільнення міста уже найближчим часом.
Про це повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров у Telegram-каналі.

“Окупантам на Запорізькому напрямку стає надто гаряче. Жителі повідомляють, що з місцевої лікарні вивозять все, що уціліло. А поблизу Полог чутно автоматні та кулеметні черги. Слава ЗСУ! Чекаємо на деокупацію!”, – написав він.