Оксана Коляда стане Міністром ветеранів, але з ширшими повноваженнями, ніж раніше мала її начальниця Ірина Фріз.

Оксана Коляда працювала заступницею Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз. Закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ. Саме її кандидатуру запропонувала Спілка ветеранів України.

Олена Бабак народилася 27 вересня 1969 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1996 році закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю “Іноземні мови” з присвоєнням кваліфікації вчителя іноземних мов (англійської та французької) з відзнакою.

У 1996 році стала переможцем конкурсу на отримання гранту на навчання в США за підтримки фонду Едмунда Маскі і в 1998 отримала кваліфікацію магістра за спеціальністю “Бізнес адміністрування” і спеціалізації “фінанси” Олд Домініон Університету (штат Вірджинія, США).

З 1998 була приватним підприємцем, керівником міжнародних проектів, старшим фахівцем з питань ціноутворення та фінансового управління в житлово-комунальній сфері та сфері місцевого розвитку.

З 2004 є членом правління і співзасновником Всеукраїнської благодійної організації “Інститут місцевого розвитку”, де є фахівцем з фінансового управління і ціноутворення в житлово-комунальній сфері. Має 30 наукових праць з питань реформування житлово-комунального господарства та регулювання діяльності суб’єктів природних монополій.

З 27 листопада 2014 року по серпень 2019 року народний депутат України VIII скликання, була обрана до Верховної Ради за списком “Самопомочі”. Протягом скликання обіймала посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Співголова міжфракційного депутатського об’єднання “Рівні можливості”.

Як пише “Ділова столиця”, у Бабак, яка спеціалізувалася на темі ЖКГ виявилися рекордні неплатежі за комунальні послуги. Журналісти програми “Гроші” в 2017 році знайшли інформацію про те, що на самій великій квартирі депутата “висить” борг майже в 23 тисячі гривень.

Згідно з декларацією про доходи від 2018 року, Бабак з родичами має три квартири в Києві: перша площею 48,8 кв. м., друга – 56,8 кв. м., третя – 188,1.

Також у Бабак є три земельні ділянки у Васильківському районі Київської області, кожен площею 2500 кв м.

Крім того, Бабак зареєструвала автомобіль Volkswagen Touareg 2012 випуску, Mercedes-Benz 2005-го. Автомобіль Renault 2010 року належить її синові.