Колишній голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у середу, 24 липня, вийшов із СІЗО у Старобільську Луганської області.
Нагадаємо, 22 липня Апеляційний суд Києва відпустив ексрегіонала Єфремова під домашній арешт.
Олександр Єфремов вийшов з СІЗО близько 8 ранку. Жодних речей у руках не ніс. Його зустрів адвокат Євген Солодко на позашляховику Range Rover, яким Єфремов пересувається у Києві.
Також в машині політиків супроводжували двоє представників правоохоронних органів. Єфремов понад два роки перебував у слідчому ізоляторі у Старобільську Луганської області через підозру у державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР", організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської облдержадміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.
 
Відомо, що Єфремов намагався балотуватись до Верховної Ради за списками "Опозиційного блоку" у першій десятці. Однак ЦВК відмовила йому у реєстрації, бо його невчасно внесли до списку.