Дата висунення чинного глави України Петра Порошенка кандидатом в президенти призначена на 29 січня. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила шеф-редактор видання «Лівий берег» Соня Кошкіна.

«По поверненню Петра Олексійовича з міжнародного економічного в Давосі на Банковій буде проведено фінальну нараду з питання висунення його на посаду президента. Джерела в Адміністрації президента підтверджують дату – це 29 січня. Це буде суспільне висунення, а не партійний форум. Так як де-факто партія Петра Порошенка вже 2,5 року як обезголовлена. Раніше її формальним главою був Віталій Кличко, але за вимогами закону про державну службу – він написав заяву і зітхнув з полегшенням. Тому, «Солідарність» зараз перебуває в підвішеному стані. Та й яка користь висуватися від такої партії, рейтинг якої зараз дуже скромний?», – написала Соня Кошкіна.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що опитування, яке проводилося в середині січня Соціологічним центром імені Михайла Драгоманова, лідирують Юлія Тимошенко та Петро Порошенко.

Як показують результати опитування, серед потенційних кандидатів на посаду Президента України лідирують Юлія Тимошенко (17,4% опитаних, що планують брати участь у виборах) та Петро Порошенко (17,1% опитаних, що планують брати участь у виборах). Саме ці два кандидата відповідно до результатів опитування виходять у другий тур.