В ефірі проросійського телеканалу НАШ скандальний депутат Верховної Ради попередніх скликань Михайло Добкін висловив думку, що главі держави Володимиру Зеленському потрібен прем’єр-міністр рівня Миколи Азарова.

«Людина, яка приймає глобальні рішення в уряді, як правило, це прем’єр-міністр, повинен бути з політичною вагою, його слово повинні чути. Це не повинен бути Гончарук-самокатник. Це має бути людина рівня Азарова. Я згадав про Азарова тому, що він сюди не повернеться і не претендує на цю посаду. Людина рівня Азарова, яку можуть любити або не любити, підтримувати чи ні, але слухають, тому що він розумний, досвідчений. Він дає оцінку кожному сказаному своєму слово, тому що цінує і слово, і репутацію », – висловився екс-нардеп.

Більш того, Михайло Добкін підкреслив, що український уряд, запровадивши жорсткий карантин, взяв курс на знищення вітчизняної економіки. Політику поставили запитання про те, де можна знайти «сильних« політиків, на що Добкін сказав:

“Було б бажання. Шмигаля десь же взяли, Гончарука десь також взяли ».

Відзначимо, українці в коментарях відзначають, що слова Добкіна це маразм і маячня, адже всі пам’ятають, хто такий Азаров і де він зараз.