Стан здоров'я заарештованого нардепа з Радикальної партії Ігоря Мосійчука різко погіршився.

Про це повідомляє видання Kyiv.Press посилаючись на заяву прес-служби партії, передає Корупція Інфо

«Зараз, народний депутат України Ігор Мосійчук утримується під вартою в спецпалаті лікарні швидкої медичної допомоги. Лікарями стабілізовано його стан здоров'я, але разом з тим у Ігоря Володимировича утримується стабільно підвищена температура. Лікарі пов'язують підвищену температуру у Мосійчука нема з залікованою виразкою шлунка, а з болями в хребті, на які він скаржиться. У зв'язку з цим Мосійчук пройшов обстеження в клініці «Феофанія». Крім того, його відвідала народний депутат і лікар – Ольга Богомолець. Зараз, для того, щоб зняти болі, Ігорю Мосійчуку роблять регулярні ін'єкції знеболюючого. Він очікує огляду хірурга і невропатолога ", – йдеться в повідомленні.

«Раніше представники Радикальної партії і лікарі неодноразово заявляли про критичний стан здоров'я заарештованого, але ніякої відповідної реакції не послідувало», – наголошується в матеріалі.

Також народний обранець повідомляв про тортури з боку міліціонерів для отримання необхідних свідчень.

«Більше того, слідчі не надавали лікарям доступу до тяжкохворого Мосійчуку, вимагаючи від нього зізнання у тих злочинах, які йому інкримінують. Тим самим ставлячи під загрозу життя політика », – наголошується в матеріалі.