Спроби вести переговори з президентом РФ Володимиром Путіним не приносять користі, хоча президент України Володимир Зеленський все ще думає, що конструктивний діалог можливий. Про це в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера” заявив журналіст Дмитро Гордон.

“Мені здається, що Володимир Олександрович до кінця не розуміє, що з Путіним не можна вести жодних переговорів. Путін нічого Україні не віддасть. Віддають тільки сильним або сильнішим за тебе. Слабким не дають нічого”, – зазначив журналіст.

За його словами – рецепт від самодурства Путіна є, але для його досягнення Україні потрібно припинити спроби контактувати з російською владою.

“Путін має Донбас як козирну карту в руках, він хоче користуватися цією картою і одного разу сказати – забирайте Донбас, але на моїх умовах: Крим визнає весь світ російським і розходимося по кутах. Цього неможна допускати. З ними нема про що розмовляти – він людина, якій не можна тиснути руку. Потрібно забути це прізвище і будувати сильну Україну, і тоді він сам захоче з сильною Україною розмовляти”, – заявив Гордон.

До слова, раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” розповів, яке запитання він би поставив президенту Росії Володимиру Путіну.

Ведуча: Якби ви опинилися перед Путіним з можливістю поставити одне запитання…

Гордон: З можливістю, скажіть, поїхати назад?

Ведуча: З можливістю поставити одне запитання і виїхати назад. Що б ви запитали?

Гордон: Чи не набридло?

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.