Захоплений російськими окупантами Донецьк потрапив під потужний обстріл сьогодні, у вівторок, 20 лютого. В результаті прильотів видно дим в центрі міста, йдеться в повідомленнях ЗМІ.

Відзначається, що густий дим вигляді а районі, де розташована будівля так званого «уряду «ДНР».

«У Донецьку після обстрілу дим піднімається в районі будівлі облдержадміністрації «Будинок уряду ДНР»)», — підкреслюється в повідомленні ЗМІ.

При цьому уточнюється, що вибухи прогриміли також в районі бібліотеки імені Крупської, утворивши велику воронку, пошкоджений також фасад будівлі. Також пожежа розпочалася у Червоногвардійському районі окупованої Макіївки після обстрілу.

«До цього в Донецьку працювала ППО РФ», — сказано в повідомленні ЗМІ.

До того ж, в Донецьку, на місці прильоту сформувалась глибока вирва. Однак, радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко написав, що судячи з місця вирви, прилетіло не з боку ЗСУ, тобто росіяни самі вдарили по собі.

Що найцікавіше, телеграм-канали також пишуть, що росіяни самі обстріляли Донецьк, який перебуває під окупацією. Хоча, до цього вони неодноразово наголошували, що після захоплення Авдіївки там стане спокійніше, адже наші військові не зможуть цілити по ворожих об’єктах.

Тож, виходить окупанти самі себе викрили та показали людям, хто реально обстрілює українські міста.

Нагадаємо, у січні 2024 року окупанти атакували ринок у тимчасово окупованому Донецьку на великому житловому мікрорайоні «Текстильник» у Кіровському районі. Тоді, використавши звичну практику, загарбники звинуватили в обстрілі людного місця ЗСУ.