Гордона розкритикували у соцмережах за швидку зміну позиції на діаметрально протилежну.

Проблема в тому, що Гордону все складніше викручуватися у світі соцмереж, де всі його ходи записані. Це десять-двадцять років тому він міг виманювати у людей останнє, рекламуючи пірамідки для лікування онкології, закривати свої ж газети та замітати сліди. А зараз його проповіді вже наполовину складаються з виправдання своїх минулих вчинків.

Нині у соціальних мережах обговорюють різку зміну позиції журналіста Дмитра Гордона щодо роботи апарату РНБО та його керівника Олексія Данілова, яких Гордон ще нещодавно називав “верхом роботи українського патріота”, пише “Диалог.UA”.

Один із користувачів соціальної мережі Twitter опублікував фрагмент інтерв’ю Гордона виданню “Політека”, в якому журналіст та телеведучий заявив про вражаючі масштаби та темпи роботи РНБО.

“Мені дуже подобається, як працює РНБО. У нас ніколи ще не було такого рівня роботи. Данілов сьогодні – це верх можливостей українського патріота. Мені дуже подобається, я чекаю продовження і сподіваюся, ця робота не буде згорнута і ми аплодуватимемо рішенням РНБО”, – ще недавно заявляв Гордон.

Проте телеведучий протягом короткого часу радикально змінив позицію на діаметрально протилежну і різко виступив проти ухваленого з ініціативи президента Володимира Зеленського антиолігархічного закону та методу внесення олігархів до Реєстру.

Гордон різко змінив свою думку і почав публічно критикувати дії Ради національної безпеки і оборони.

“Підвезли нове перевзуття Гордона на тему РНБО, епічно. Як швидко він розвернувся на 180 градусів. Варто Зеленському продавити антиолігархічний закон, і одразу Гордон став його головним критиком. М-да”, – зазначено у коментарі до відео.

Щобільше, як підмічає Лещенко на своєму телеграм каналі ще одна больова точка Гордона – його велике минуле, про яке він дуже не любить згадувати.

Це зараз він ненавидить Порошенка і критикує його скрізь. А раніше Гордон був депутатом фракції БПП, скрізь використовував Порошенка у своїй агітації, любив розповідати, що у них сини народилися з інтервалом в один день і як вони разом відзначали цю подію.

Мало того останнім часом позиція Дмитра Гордона розвернулась на 180 градусів як по відношення до Зеленського, та Ахметова.

Спочатку він на ефірі у 2019 році називав Ріната олігархом, а вже через рік передумує та називає Ахметова “неолігархом”.

Що цікаво цей перегляд поглядів Гордона збігся із переходом на канал Ахметова, на якому за відвідуваністю конкуренцію йому нині може скласти хіба що ексспікер Дмитро Разумков.

Варто зазначити, про олігарха нещодавно згадали у звіті КОМІТЕТУ З розвідки СЕНАТУ США, де у документі, затвердженому американськими законодавцями, РІНАТ АХМЕТОВ офіційно визнаний не просто олігархом, а проросійським діячем, який разом зі своєю партією підтримувався російською владою. Пише екс-нардеп Сергій Лещенко. Тому, коли в ефірах каналу Україна 24 та Шустера аналізуватиметься спроба державного перевороту на користь Росії, варто пам’ятати про цей офіційно встановлений факт на рівні американського Конгресу.