“5 канал” та “Прямий” другий рік поспіль ставлять в ефір новорічне вітання президента Володимира Зеленського до або ж після вітання його попередника Петра Порошенка. Таким чином, звернення п’ятого президента завершується об 00:00.

Обидва телеканали безпосередньо пов’язані із колишнім гарантом.

Зазначимо, що на “5 каналі” Зеленського показали раніше, ніж його опонента на минулих виборах. Привітання останнього почалось в 23:55.

“Прямий” пішов по іншій “схемі” та опублікував слова Порошенка раніше Зеленського. Проте і в цьому випадку вітання чинного глави держави не припали на настання Нового року.

Вітання п’ятого президента тривали трохи більше чотирьох хвилин. Зеленський же наговорив на 14.

Окрім Порошенка, до звернення також долучилась і новообрана депутатка Київради та колишня перша леді Марина Порошенко.

У своєму вітання очільник “Європейської солідарності” говорив про коронавірус, нові умови життя в період пандемії.

Традиційно Порошенко зачепив тему євроінтеграції та важливості її для України. Не забув він і згадати про чинну владу.

“Я бажаю колективного імунітету людям від коронавірусу, що прийшов у 2020 році. Країні – від вірусу популізму і непрофесійності, безтолковості і безвідповідальності, штами якого вразили державний організм роком раніше”, – сказав він.

У свою чергу, Президент Володимир Зеленський переконаний, що 2020 рік був сповнений як сльозами від болю, так і від гордості, було чого соромитися і чим пишатися, та показав, як багато героїв серед українців.

Вітання записане у Маріїнському палаці за участі дітей, які слухали його промову та спілкувалися з главою держави у святково прикрашеній залі з ялинкою.

“Тож яким був цей рік? У ньому були сльози від болю. І сльози від гордості. Було те, за що нам соромно, і те, чим ми пишаємось. Те, що хочеться забути. І те, чого ніколи не забудемо”, – сказав Президент.

Він наголосив, що у 2020-му були ті, з ким ми стали ще більшими друзями, а також ті, з ким стали стратегічними партнерами.

Крім того, за словами глави держави, були ті, з ким нас намагалися посварити, але не вдалося, та ті, хто підтримував Україну завжди та продовжує це робити.

“2020-й нагадав, як насправді багато героїв серед нас”, – переконаний Зеленський.

Під час кожної фрази Президента про здобутки і втрати на екранах транслювали кадри із найзнаковіших за 2020 рік подій. Зокрема, прибуття в Україну тіл загиблих в авіакатастрофі літака МАУ в Ірані, зустріч автобуса з українцями з Уханя у Нових Санжарах, переможного голу української збірної з футболу, роботи лікарів в умовах пандемії COVID-19, а також міжнародних зустрічей з лідерами інших держав.