Повітряні сили ЗСУ протягом 19 серпня збили три російські безпілотники. Про це повідомляє командування Повітряних сил.

“Протягом доби 19 серпня підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України на південно-східному напрямку знищено три російські безпілотники оперативно-тактичного рівня”.

До речі, за інформацією західного чиновника, що дав коментар виданню Reuters,вибухи на аеродромі Саки в окупованому Криму призвели до того, що більше половини бойових літаків морської авіації російського Чорноморського флоту вийшли з ладу.

Посадовець сказав, що Україна зараз послідовно досягає “кінетичних ефектів” глибоко в тилу російської армії, що має суттєвий вплив на матеріально-технічну підтримку Росії та “значний психологічний вплив на російське керівництво”.

“Наразі ми оцінюємо, що події на аеродромі Саки 9 серпня вивели з експлуатації більше половини бойових літаків морської авіації Чорноморського флоту”, – сказав чиновник.

Чиновник сказав, що Чорноморському флоту набагато важче функціонувати, ніж “флотилії берегової оборони”, яка лише час від часу завдавала ракетних ударів, і що його спроба загрожувати десантним нападом на Одесу була провалена.

Чиновник додав, що загалом війна перебуває у “моменті майже оперативного застою”.

“Сухопутні сили жодної зі сторін не мають достатньо зосередженої наземної бойової потужності для проведення ефективних наступальних дій, які будь-яким чином суттєво вплинули б на хід війни”, — сказав він.