Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк вирішив нагадати росіянам, що ми здаватися не плануємо. Воюватимемо доти, доки не повернемо назад свої території.

Про це він заявив під час свого нового інтерв’ю для порталу “ВВС-Україна”.

рф продовжує тягнути час розмовами про переговори і все ще вдають, що хочуть вирішити конфлікт дипломатичним шляхом. Проте, все це прийом для того, щоб стягнути свої сили та озброєння в Україну, які в них почали закінчуватися.

При цьому, якщо спочатку вимогами Офісу президента було відведення військ окупантів до кордонів 23 лютого, а також повне припинення вогню, то зараз умови змінилися.

“Після скоєних злочинів у Київській області, а також на півдні та сході умови різні.Спочатку тактична поразка Росії, потім відхід від міжнародно визнаних кордонів України, тобто за кордони України. 1991”, – наголосив Подоляк.

До цього моменту ми продовжуємо воювати із загарбниками, і для них це вкрай погано закінчиться.

Коли Росія програє, то на 15-20 років вона зникне з глобального ринку, а разом з цим підуть і терористи з нацистами, яких вони фінансують. Це ще одна вагома причина для Заходу, щоб допомагати Україні. Навіть на зернову угоду путін пішов, бо на нього тиснули країни Африки та Близького Сходу.

“Щоб послабити тиск, Росії довелося поступитися. Але початковий план РФ полягав не у транспортуванні зерна, а у створенні голоду в цих регіонах, щоб спровокувати міграційну кризу, яка призведе до потоку іммігрантів до Європи. Це змусило б Європу тиснути на український уряд, щоб за будь-яку ціну підписати світ” – підсумував Михайло Подоляк.