Речник Об’єднаного пресцентру сил оборони таврійського напрямку Олександр Штупун повідомив про збільшення ворожої активності, переважно вони застосовують гелікоптери Ка-52, Мі-8 і штурмовики Су-25, проте ЗСУ вже відмінусували не одну одиницю ворожої авіації.

«Активність ворожої авіації зросла. Концентрується ворог переважно на авдіївському та мар’їнському напрямках, де веде активно штурмові дії. Здебільшого застосовує вертольоти Ка-52, Мі-8 та штурмовики Су-25. Не полишає спроб оточити Авдіївку, активно також застосовує ударні БПЛА», — сказав він в ефірі телемарафону.

Водночас речник наголосив, що за три тижні російські окупанти втратили 7 штурмовиків Су-25 на Авдіївському напрямку.

На Авдіївському напрямку російські окупанти застосовують здебільшого піхоту, активно б’ють з артилерії, заявив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у п’ятницю, 10 листопада.

«Ми чуємо, що вони активуються останнім часом. Здебільшого стрілецькі бої ми чуємо. Дійсно цілодобово. Їх більше. Це говорить про те, що вони зараз застосовують зараз здебільшого піхоту. Працює артилерія і ствольна, і реактивна, і дуже багато», — сказав він в ефірі телемарафону.

За його словами, люди почали їхати з Авдіївки активніше. Наразі 1523 особи залишаються у місті.

Барабаш каже, що записані на евакуацію є і на сьогодні, і на завтра, і на післязавтра.

«Будемо дивитися на безпекові умови, бо декілька днів тому ми відміняли евакуацію, бо дуже багато гатили по дорозі і почали використовувати FPV-дрони», — зазначив він.

За його словами, наразі у місті з шести магазинів працює один і під питанням, скільки він ще пропрацює.