Будь-яка хороша ідея, доведена до абсурду, стає протиріччям сама собі. Люди вийшли [під Офіс президента] начебто за справедливий суд, за хороші, патріотичні цілі. Але у що це все перетворилося? В обструкцію суспільства – суспільство не сприйняло таких кроків та акцій, заявила Ірина Верещук в ефірі одного з телеканалів.
Зі 100 людей, які там були, – п’ять провокаторів, але 95 вийшли за ідею. І тепер за те, що сталося, відповідальні всі, хто закликав виходити на цю акцію.
Так, ми знаємо, що законопроєкт №1008, який став законом, був нашою помилкою. Ми думали, що він вирішить питання і судова реформа запрацює. Але так не сталося.
Але ми не сховалися від суспільства і говоримо: “Так, ми готові працювати над стратегією”. Законопроєкт №3711 і низка інших проєктів закону… Судова влада потребує нашого парламентського контролю.
Але коли хтось підштовхує людей іти на протестні акції і сам потім відсторонюється від процесу, а інші – активні, енергійні, учасники АТО, війни на Донбасі – змушені отримувати карну справу і відповідати, то це несправедливо. Тому потрібно думати, що ми робимо, – зазначила чиновниця.
Нагадаємо, під стінам Офісу президента 20 березня провели акцію на підтримку активіста Сергія Стерненка. Учасники протесту розмалювали будівлю фарбою і підпалили табличку з написом “Президент України”.
Прибічники активіста вимагають звільнити Стерненка, фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка, накласти санкції на колишнього заступника глави адміністрації четвертого президента України Віктора Януковича – Андрія Портнова.
Також вони вимагають відставки генпрокурорки Ірини Венедіктової і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.