Директор Інституту актуальної економіки і лідер суспільно-політичного руху «Нова Росія» Микита Ісаєв раптово помер по дорозі в Москву.

Ісаєв повертався до столиці з робочої поїздки в Тамбов. 13 годин тому він написав на своїй сторінці в «Фейсбуці», що вирушає в столицю.

«Тамбов – Москва. З почуттям виконаного обов’язку, прямую до Москви, залишаючи тут боротися тих, хто знає свій регіон краще за мене. Я ж включаю регіон в свої списки найбільш активних опозиційних груп. 2019-2021 роки на Тамбовщині будуть вкрай цікавими», – написав суспільно-політичний діяч.

За даними телеграм-каналу Mash, 41-річний чоловік відчув себе погано, йому викликали швидку. Прибулі на станцію Узуново лікарі констатували смерть через серцево-судинну недостатність і зупинку серця.

Чотири дні тому – 12 листопада – Микиті Ісаєву виповнився 41 рік.

Нагадаємо, 12 листопада в лікарні Набережні Челни з життя пішов 30-річний відомий комік Ільяс Хасанов. Три дня лікарі боролися за його життя, але артист помер, так і не прийшовши до тями після аварії, що сталася 8 листопада на трасі Казань – Набережні Човни. Автомобіль Ільяса на великій швидкості зіткнувся з вантажівкою і від удару машина загорілася. У салоні з коміком також перебували четверо колег по Татарській лізі.