Як відомо, у п’ятницю, 15 листопада, завершився Чемпіонат світу з легкої атлетики, який відбувся в Дубаї, ОАЕ. У змаганнях взяли участь 1400 паралімпійців з 117 країн.

Так, на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram дружина президента України Володимира Зеленського Олена опублікувала фото спортсмена і висловила своє захоплення.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Національна паралімпійська збірна з легкої атлетики – творці неможливого! Топ-5 за кількістю «золота». Загалом – 27 медалей, з яких 11 – золоті, та 24 рекорди! Це справді той випадок, коли перешкоди – стимул! Понад 1400 паралімпійців зі 117 країн змагалися на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, який 7-15 листопада відбувся в Дубаї, ОАЕ. Україна була представлена 37 спортсменами-паралімпійцями @ukraineparadeaflympic, пишаємося неймовірно! Справді НЕПЕРЕМОЖНІ!

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

“Національна паралімпійська збірна з легкої атлетики – творці неможливого! Топ-5 за кількістю “золота”. Загалом – 27 медалей, з яких 11 – золоті, та 24 рекорди! Це справді той випадок, коли перешкоди – стимул! Понад 1400 паралімпійців зі 117 країн змагалися на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, який 7-15 листопада відбувся в Дубаї, ОАЕ. Україна була представлена 37 спортсменами-паралімпійцями, пишаємося неймовірно! Справді НЕПЕРЕМОЖНІ!”, – підписала знімок перша леді.

Українці у захваті. У Мережі вони пишуть, що “Марисьці такий вчинок і не снився”, а Олена “королева”.

Нагадаємо, дружина президента України Володимира Зеленського – Олена Зеленська, взяла участь у масштабному проєкті українського Vogue. Вона прикрасила відразу три обкладинки грудневого номера. У фотосесії була задіяна  міжнародна знімальна група.