Державне агентство автомобільних доріг України очолить Олександр Кубраков. Його перемогу на конкурсі щодо вакантної посади визнали в Кабінеті міністрів.

В уряді наголошують, що Кубраков приступить до виконання своїх обов’язків наступного дня з моменту призначення, а першочерговим своїм завданням посадовець визначив повне оновлення керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а також керівництва ДАК “Автомобільні дороги України”. Також він планує зробити ревізію підготовки до зимового сезону та підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік.

Ці та інші плани з оновлення дорожньої інфраструктури України вже привітав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

“Пан Кубраков вже показав себе як професіонал під час будівництва траси Запоріжжя-Маріуполь”, – наголосив він.

Кубраков – народний депутат України 9-го скликання, автор 16 законопроектів, серед яких ініціативи щодо запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та місцевого значення, а також аудиту безпеки автошляхів.

Як повідомлялося, у вересні керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак подав прем’єр-міністрові України заяву про відставку. Олексій Гончарук
задовольнив прохання посадовця та подякував йому за роботу. 2 жовтня уряд тимчасово призначив на посаду голови Укравтодору Олега Федоренка.