Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити у другому читанні та в цілому законопроект про деолігархізацію №5599.

Про це повідомила заступник голови комітету Мар’яна Безугла фракція (“Слуга народу”).

Також Безугла на своїй сторінці у Facebook у п’ятницю написала: “Розглянули на комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки антиолігархічний законопроект до другого читання – рекомендували парламенту прийняти в цілому”.

“Під час підготовки законопроекту до другого читання “загалом враховано 13 поправок із 1271. Голосували: 10 за, 1 проти (член фракції “Голос” Сергій Рахманін), 0 – утрималися”, – уточнив у своєму Telegram-каналі голова фракції “Голос” Ярослав Железняк .

Він також зазначив, що, згідно з рішенням комітету, Верховній Раді рекомендовано розглядати законопроект за новою спецпроцедурою, “тобто без права депутатів поставити свої правки в залі”.

“Це буде грубе порушення регламенту”, – вважає Железняк.

Також голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат від парламентської фракції «Слуга народу» Ірина Верещук повідомила в коментарі Укрінформу, що Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки має намір розглянути всі поправки до другого читання законопроєкту про олігархів на засіданні 17 вересня.

Відповідаючи на запитання, чи планують члени комітету сьогодні закінчити розгляд усіх поправок до законопроєкту №5599, Верещук сказала: «Так».

Усього до другого читання законодавчої ініціативи подано понад 1270 поправок.