Росіяни відпустають?! Радісна новина з Запоріжя - колони на Крим: здають все. Переможемо! | Корупція Інфо

Росіяни відпустають?! Радісна новина з Запоріжя – колони на Крим: здають все. Переможемо!

Росіяни можуть готуватися до відступу на Запорізькому напрямку. Це цілком ймовірно та цілком розумно у їхній ситуації, адже є найкращим виходом.

Про це 24 каналу розказала речниця оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк. Вона зауважила, що зараз окупанти намагаються створювати там рубежі оборони. Але це викликано тим, що більшому вони не навчені, і хоч сил та потужностей у росіян багато, застосовувати їх з користю вони не можуть.

За словами Гуменюк, таким чином загарбники намагаються зачепитися, втриматися на місці і дочекатися ситуації, коли вони отримають наказ про “жест доброї волі”, або коли тиск Сил оборони буде настільки потужним, що вони зможуть з чистим сумлінням втікати.

Відомо і про певні рухи російських військ на лівому березі Херсонщини. Там у окупантів спостерігають внутрішній дисбаланс у війську та деморалізацію, але остаточно відходити вони поки що не збираються.

Як пояснила представниця ОК “Південь”, там загарбники отримують завдання евакуюватися, залишити певні населені пункти, після цього їх обстріляти та повернутися. Це робиться для того, щоб налаштувати місцеве населення на протидію Силам оборони, нібито їх обстрілюють саме українські війська.

“Але наші люди вже все це зрозуміли, ці схеми їм відомі, вони знають чітко, як це робиться. І навпаки з поверненням підрозділів у ці населені пункти вони отримують серйозну протидію, не тільки від руху спротиву, але й від звичайних місцевих, – зауважила Гуменюк.

Вона додала, що саме тому росіяни підсилюють поліцейські методи, і на період святкових днів вводять подовжені комендантські години тривалістю у кілька діб, оскільки бояться спротиву місцевого населення. Тим часом у Силах оборони Таврійського напрямку кажуть, що росіяни збільшили активність та перекидають резерви через Маріуполь до Бердянська та Мелітополя. У певних ділянках ворог збирає сили, які можна оцінювати як наступальні, але конкретного напрямку чи ділянки для наступу немає. Окупанти періодично змінюють позиції.

Про ситуацію на південному напрямку в ефірі телемарафону розповів речник об’єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку Євгеній Єрін. За його словами, у цих містах Запорізької області йде постійний рух сил противника.

“Так, останнім часом спостерігалося певне прибуття ворожих підрозділів, але разом з тим деякі підрозділи виводилися. Значного посилення на Запорізькому напрямку в цілому не спостерігалося, але у певних ділянках ворог збирає сили, які можна оцінювати як потенційно наступальні, – зазначив Євгеній Єрін.

Водночас він запевнив, що конкретного напрямку чи ділянки для наступу ворог не обрав. Окупанти час від часу змінюють позиції.

ЧИ МОЖЕ ВОРОГ ОКУПУВАТИ ЗАПОРІЖЖЯ

Речник пресцентру Сил оборони таврійського напрямку зауважив, що ворог станом на зараз немає можливості наступати на обласний центр і окупувати Запоріжжя.

“Наразі таких намірів і можливостей противника не спостерігається. Разом з тим діють диверсійно-розвідувальні підрозділи, що намагаються перевірити нашу оборону на міцність. Але їхні спроби марні – противник відходить з втратами або знищується”, – додав Єрін.

Раніше у Генштабі ЗСУ розповіли, що окупанти намагаються відновити втрачене становище на Лиманському напрямку. Тим часом на Запорізькому напрямку ворог намагається відновити залізничну інфраструктуру. Мета цих дій – покращити логістичне забезпечення.
Статті по темі