Кабінет міністрів повернув Артема Янчука на посаду державного секретаря Міністерства охорони здоров’я з 13 жовтня 2019 року – про це йдеться у розпорядженні уряду від 28 грудня 2021 року.
https://www.youtube.com/watch?v=3g81mT8eS00&t=17s

«На виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 8 лютого 2021 р. поновити Янчука Артема Олександровича на посаді державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України з 13 жовтня 2019 року», – йдеться у згаданому розпорядженні.

Варто зазначити, що рішення Шостого апеляційного суду про поновлення Янчука на посаді державного секретаря мало б бути виконано негайно.

Нагадаємо, що ексміністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька звільнила Артема Янчука, коли він перебував у відпустці по догляду за дитиною.

Янчук був призначений при Уляні Супрун і саме вона після звільнення держсекретаря повідомила про це у Facebook.

«Щойно на закритому засіданні уряду Зоряна Скалецька подала питання про звільнення державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України Артема Янчука, який від середи перебуває в декретній відпустці, і покладання його обов’язків на Інну Солодку. По суті уряд сьогодні звільнив чоловіка, який перебуває в декретній відпустці й доглядає за трьома дітьми та зробили це без будь-якого попередження», — йдеться у повідомленні.

Після звільнення Янчук поклав свої обов’язки на гендиректора директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірину Литовченко, але Кабмін призначив т.в.о. держсекретаря Інну Солодку. Вона до призначення держсекретарем працювала в Держгеокадастрі.

Солодка обіймала цю посаду з 24 грудня 2019 року, поки 28 грудня 2021 року уряд не звільнив її у зв’язку з призначенням на посаду держсекретаря Міністерства економіки.