1

Користувачі міжнародної павутини з непідробним інтересом розглядають фотографії напівоголеної дружини нового голови Дергачівського району Харківської області України.

Розкута дружина Олександра Политухи заполонила свої сторінки в соціальних мережах відвертими знімками. 32-річна Олена має досить видатними формами, чим і підкорила передплатників в Мережі.
За розмірами грудей та сідниць 32-річна білявка Олена Політуха могла б конкурувати з Кім Кардашян та Нікі Мінаж. А любов’ю до власних зображень, нескінченний потік яких можна побачити ледь не у всіх найвідоміших соцмережах, жіночка вражає у саме серце.

Як розповіли ЗМІ джерела, знайомі з Оленою, походить вона з інтелігентної родини та закінчила музичну школу, а коли вийшла заміж за Політуху, зникла з поля зору.

Щоправда, у січні Олена на сторінці у Facebook жалілася, що чоловік від неї пішов. А за інформацією джерел, це сталося якраз тоді, коли Політуха дізнався про свою майбутню посаду.

"З недавнього часу в моєму житті відбуваються події, пояснення яким я знайти не можу. Я мама, у нас з моїм чоловіком Aleksandr Politukha спільна дитина, і ми 10 років разом. Несподівано, в кінці року, мій чоловік пішов з дому, без пояснень причин, позбавив коштів для існування нашого малолітнього сина Олександра і мене (навіть незважаючи на те, що протягом останніх 7 років я є співробітником підприємства, яким він керує)", – написала жінка.

"Як потім виявилося, він звернувся до суду про розірвання шлюбу, при цьому вказавши в позові, що ми не живемо разом вже 2 роки. Мені, на жаль, також довелося йти до суду – для того, щоб знайти засоби до існування для нашої дитини. І тут – як виявилося за всі роки, поки я створювала затишок в домі, була його опорою, помічником і виховувала нашу дитину, чоловік накопичував кошти, ховаючись за умови нашого шлюбного договору" – зазначила вона.

"Так, я підписувала такий договір, бо вступала в шлюб, поважаючи і повністю довіряючи чоловіку, і не припускаючи, що в майбутньому, він використає цей контракт, як інструмент позбавлення мене і нашої дитини будь-яких засобів до існування, тиску на мене.Ось таке затемнення… Ось так і живемо", – поскаржилася Олена.
 

 

Я причина твоих всех бессонных ночейТы потерял аппетит не потому, что ничейА потому, что к сожалению своему, ты не мой…

Posted by Алёна Политуха on 18 сентября 2015 г.

Утім на сторінці самого Політухи, який раптом активізувався у Facebook, що, вочевидь, пов’язано з новою посадою, у статусі все таки зазначено, що він розлучений.

Зазначимо, що Олександр Политуха до державної служби займався бізнесом, в Україні він вважається одним з найбільших виробників мила. 

 

Нет ничего лучше Нашего Края !