Хайден Панеттьєрі, колишня цивільна дружина екс-чемпіона світу з боксу Володимира Кличка, протягом півроку страждала від жорстокого поводження. 
 

Хайден регулярно бив її новий хлопець Брайан Хікерсон.

 Володимир Кличко дуже розлютився, дізнавшись про це.
 
"Володимир розлютився, коли дізнався про це. Вони можуть знаходитися на різних континентах, виховуючи дитину, але він ніколи не буде стояти осторонь від того, хто заподіяв шкоду матері його дитини", – заявило RadarOnline.com джерело, знайоме з ситуацією.

Раніше повідомлялося, що  10 липня в Лос-Анджелесі відбулося судове слухання у справі побиття Панеттьєрі. В процесі засідання з'ясувалося, що Хікерсон бив дівчину протягом півроку, поки вона не витримала і не звернулася до поліції в травні цього року.

Офіцер поліції Ембер Фіндлі розповіла, що виклик на "911" надійшов близько двох годин ночі. А коли патрульні прибули на місце, вони почули жіночий крик. Хікерсон збрехав, що знаходиться вдома один, але поліцейські увійшли до будинку, де і виявили побиту Хайден.

За словами офіцера, у актриси були під очима синці, обличчя набрякло. Також на лівій стороні шиї були помітні зсадини, а на обох руках синці.

Панеттьєрі розповіла офіцерові, що вони з Хікерсоном відпочивали в барі, а коли повернулися додому, у них зав'язалася словесна перепалка біля вхідних дверей. Тоді бойфренд тричі вдарив її долонею по обличчю, і у дівчини з носа пішла кров.