Обстановка в нашій операційній зоні, на південнобузькому напрямку, залишається стабільно напруженою, але контрольованою. 

Суттєвих змін не зазнали ані стан, ані склад, ані положення противника. 

Протягом бойового дня продовжувались обстріли наших позицій вздовж лінії зіткнення та населених пунктів в тилових і прифронтових громадах. 

Ворог наніс 4 авіаційних та 4 ракетних удари. 

Ввечері Червоногригорівську громаду на Нікопольщині ворог обстріляв реактивними снарядами системи залпового вогню «Град» і важкою артилерією. Вбито одну і поранено дві цивільні особи. Масштаби руйнувань уточнюються. 

На Миколаївщині протягом дня реактивними снарядами тричі атаковано район Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія»в напрямку Парутиного. Людських втрат нема. 

Серед дня ворог зі ствольної артилерії обстріляв портову інфраструктуру Очакова. Втрат нема. 

Надвечір 2 реактивних снаряди випущено по Березнегувацькій громаді, на щастя – влучання по відкритих поверхнях, люди не постраждали. 

Нашою авіацією нанесено 21 удар по ворогу з неба, а морськими піхотинцями знищено ворожий гелікоптер Мі-24 з землі в районі Костромки. При спробі ворога проводити повітряну розвідку, нашими пильними підрозділами виявлено і знищено 2 шпигуни типу «Орлан-10». 

Саме з метою убезпечення своїх підрозділів від авіаційних і ракетних ударів, ворог розгорнув підрозділи протиповітряної оборони в Бериславському районі. 

Намагається здійснювати маневри силами та засобами, ущільнюючи оборону, посилюючи артилерійське прикриття. 

Але результати виконання майже 280 вогневих завдань нашими ракетно-артилерійськими підрозділами, свідчить про ураження двох командних пунктів безпосередньо в Херсоні, двох пунктів управління в Нововоскресенському й Дудчанах, складів боєприпасів в П’ятихатках та Херсоні, трьох районів скупчення озброєння, техніки і живої сили в Дудчанах і Новій Каховці, а також радіолокаційної станції «Зоопарк» в Крутому Яру. 

При спробі окупантів реалізувати задум з переміщення з одного берега Дніпра на інший, нашим вогневим контролем було зупинено намагання проїхати Каховської дамбою та відпливсти баржою з Херсону. 

В результаті підтверджені втрати ворога складають 41 рашист, 4 танки, 12 одиниць іншої авто-бронетехніки та зенітно-ракетний комплекс «Бук-М2/3» 

Корабельне угруповання ворога в Чорному морі – без змін складу, задач та загроз. 

Враховуючи ворожу пропагандистську істерію з приводу мобілізації, в тактиці ворога цілком імовірна активізація ракетних атак і обстрілів прифронтових й тилових територій. 

Усвідомлюючи це, не ігноруйте попередження про повітряну тривогу, дотримуйтесь алгоритмів і правил дій, перевіряйте достовірність отриманої інформації через підтвердження її в офіційних джерелах. Не продукуйте і не поширюйте зайвої інформації про дії наших підрозділів, прогнози і варіанти розвитку бойових подій. Не орієнтуйте ворога, будьте мудрі та зосереджені.