В Італії заарештували гігантську яхту Scheherazade, яка може належати президенту РФ Путіну. 140-метрове судно пришвартовано у провінції Маріна-ді-Каррара. Мега-яхта коштує понад 700 мільйонів доларів. Про арешт яхти повідомляє Міністерство економіки Італії.

Судно, вартістю 700 мільйонів доларів, довжина якого становить понад 450 футів, мало бути конфісковано італійською владою після того, як вони рекомендували конфіскувати його в рамках санкцій проти Росії, повідомляє Daily Mail.

Фахівці провели дослідження та виявили, що бенефіціарний власник яхти “Шехерезада” має значні економічні та ділові зв’язки з “елементами російського уряду” та іншими особами, які знаходяться під санкціями. Яхта стояла під прапором Кайманових островів у порту Марина-ді-Каррара, вона довгий час перебувала під увагою влади.

Відомо, що мега-яхта може належати Путіну. ЗМІ неодноразово повідомляли, що саме президент РФ може володіти гігантським судном. Також про це повідомляла і команда російського опозиціонера Олексія Навального. Документи на Шахерезаду, з якими ознайомилася команда Навального, показують, що офіційним власником є ​​офшорна компанія з Маршаллових островів — тактика, яку зазвичай використовують надбагаті, щоб приховати своє багатство.

Нагадаємо, розкішне судно обладнане спа-центром, басейнами, двома вертолітними майданчиками, дров’яним каміном та більярдним столом, що нахиляється, щоб зменшити вплив хвиль. 460-футове судно, кажуть, має вбудовану систему озброєння, здатну збивати безпілотники.

Повідомляється, що на яхті є “особисті штрихи” президента РФ, наприклад тренажерний зал для дзюдо з фотографіями чорних поясів Путіна в рамках. Робочий, який брав участь у будівництві яхти, розповів The Sun: “Кожна поверхня зроблена з мармуру або золота. Є незлічені басейни, спа, сауна, театр, бальні зали, тренажерний зал, два вертолітні майданчики. Це як міні-місто. Є навіть лікарня, що має сенс, коли ви чуєте чутки про невиліковну хворобу Путіна”.

Маріатерез Леві з італійської фінансової поліції заявила MailOnline: “Я не можу сказати вам, хто є фактичним власником, але ми переконані, що яхта повинна бути конфіскована, і в найближчі кілька годин офіцери піднімуть її на борт і конфіскують”.

Яхта прибула до порту наприкінці минулого літа під керуванням капітана Беннета-Пірса, який заперечує, що Путін є власником чи коли-небудь перебував на борту, але відмовляється розкрити, хто ним є.