В Офісі генпрокурора закликали повідомляти про випадки, коли шахраї намагаються представлятися співробітниками Офісу.
Як повідомили у відомстві, в понеділок, 27 січня, шахраї, представляючись співробітниками Офісу генпрокурора, спілкувалися з кількома народними депутатами.
«Сьогодні, 27 січня 2020 року, ці особи неодноразово намагалися комунікувати з кількома народними депутатами від імені заступника генерального прокурора. Офіс генерального прокурора закликає повідомляти про шахраїв, які намагаються діяти від імені керівництва Офісу », – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, про один такий випадок повідомила керівник відділу піару «Аграрного фонду» Тетяна Лупова. Після того, як в українському медіа-просторі «засвітився» пранкери «Джокер», цю тему підхопили і інші любителі провокацій.
Так, у понеділок, 27 січня, в приймальню в.о. голови «Аграрного фонду» Івана Баришева подзвонили нібито від імені заступника генпрокурора Віктора Тріпак і повідомили, що він повинен принести в офіс генпрокурора хабар, інакше проти нього буде порушено справу. Про це в Facebook повідомила керівник відділу піару «Аграрного фонду» Тетяна Лупова.
За її словами, в приймальню Баришева дали номер Тріпак, який виявився зареєстрований в месенджері Telegram навіть з фото.
Лупова пише, що той, що дзвонив був в курсі судової тяжби «Аграрного фонду» на суму 56 млн гривень.
Під постом лупів з’явилися коментарі, в тому числі і самого Віктора Тріпак.
До слова, невідомі неодноразово намагались комунікувати з декількома народними депутатами від імені заступника генпрокурора.
Від імені Офісу генерального прокурора шахраї вимагали вчинення незаконних дій від високопосадовців.
“Невідомі особи від імені керівництва Офісу генерального прокурора за допомогою дзвінків чи повідомлень у інтернет-месенджерах вимагали від високопосадовців, в тому числі від ряду народних депутатів, вчинення незаконних дій”, – йдеться у повідомленні.
У відомстві зазначили, що комунікація Офісу та його представників з представниками органів державної влади щодо кримінальних проваджень може відбуватись лише в передбачений законом спосіб.
Нагадаємо, Офіс генпрокурора ініціював перевірку кримінально-виконавчої служби. Прокуратура перевірить близько 140 установ щодо використання земельних ділянок і об’єктів нерухомості. Перевірка буде стосуватися використання земельних ділянок відповідними установами. Всього в користуванні та оренді перебуває більше 44 тисяч гектарів, з яких понад 90% – землі сільськогосподарського призначення.