Призначення цього типа на митницю — це типовий старий феодальний інститут годівниць, який не має нічого спільного з державними інтересами, розпочав свій допис у Фейсбук Михайло Саакашвілі.


Скільки можна ходити по колу, пропонуючи одних й тих самих серед старих «професіоналів» і поглиблюючи корупційне коло. Скільки можна жерти власний національний організм і займатися самознищенням?

Є чітка програма вичерпної митної реформи, яка була створена Національною радою реформ за дорученням Президента Зеленського. Після шести місяців з моменту здійснення цієї програми в Україні буде взагалі нульова корупція, так само як вона нульова в Грузії, так само як вона була нульовою на Одеській митниці під час мого губернаторства.

Досить заговорювати зуби і тягнути гуму. Час починати всеосяжні реформи і в цій, і в інших сферах життя. Перемикати державний апарат на служіння суспільству й відходити від інституту годівниць.

Також Саакашвілі залишив посилання на статтю, в якій йдеться ось про що:

Офіційне призначення нового начальника митниці. Виконуючим його обов’язки став люстрований Денис Пудрик, а ще його називають кумом Тимошенко. Ми не беремося тут судити, але зате точно відомо, що він балотувався від БЮТ. А ще він досвідчений керівник митних органів в Чернігівській, Бердичівській, Львівській, Луганській та Кримській митницях. Про призначення говорили ще з початку літа, а ось з початку липня він працював заступником голови Одеської митниці. Що стосується майна, то Денис Валерійович – людина зовсім не бідна.

Як вдалося з’ясувати кореспонденту Української Служби Інформації, біографія у чиновника вельми цікава.

Денису Пудрику 43 роки, він почав працювати відразу в цій сфері: в 1998 – інспектором митниці поста “Донецьк – аеропорт” Донецької регіональної митниці.

Після цього очолював цілий ряд регіональних митниць: Чернігівську, Бердичівську, Львівську, Луганську та Кримську. Крім того, був заступником і першим заступником також в Донецькій, Маріупольській, Східній, Кіровоградській митницях.

З 2019 до нинішнього призначення був і. о. проректора Національної академії фіскальної служби.

Він очолював Кримську митницю за часів Януковича, за що підпадав під критерії очищення влади. За це його звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.

Люстрований чиновник з таким рішенням не погодився і звернувся до суду з вимогою визнати дії Міністерства юстиції протизаконними. І виграв справу.

Більш того, через вимушений прогул, митниця, за рішенням суду, повинна виплатити Пудрику 677 тис гривень.

Відзначимо, сам Пудрик в інтерв’ю виданню Politeka запевнив, що через люстрацію державні структури України нібито втратили чимало професійних кадрів.

Завдяки закону про люстрацію, під який я сам потрапляю, і цього не приховую, були вимиті професійні кадри з усіх структур, і дуже багато гідних людей назавжди втратили можливість бути корисними державі. І, що важливо зазначити, заміну їм, за великим рахунком, так і не знайшли, – заявив тоді Пудрик.

І ось ще цікавий факт – на позачергових виборах до парламенту в 2019 році митник балотувався за списком партії “Батьківщина” під №55.

Згідно з декларацією голови митниці, він живе досить розкішно. Є у нього квартири в Києві площею 114,3 кв. м., в Донецьку на 159,9 кв. м, дачний будинок (219,3 кв. м) з землею (610 кв. м) під Києвом. На дружину Наталю Пудрик записана квартира в Туреччині (120 кв. М), квартира в Сімферополі (138,7), житловий будинок в Сімферополі на 714,9 кв. м.

Сім’я митника задекларувала чотири годинники: CORUM, ZENITH, ROLEX і BREGUET, шубу і кожушок Наталії Пудрик, а також кілька комплектів ювелірних виробів, вартість яких не зазначено в декларації.

Денис Пудрику належить Mercedes-Benz GLS 350 D 4 MATIC вартістю 2 млн 304 тис. Грн. і Renault Dokker. На дружину нового начальника митниці записаний Mercedes-Benz GLE 400 4 MATIC.