Племінник Кисельова засуджений за тероризм у Німеччині

Російський топ-пропагандист Дмитро Кисельов розповів, що його племінник Сергій засуджений у Німеччині за тероризм через те, що воював на Донбасі на боці бойовиків т.зв. “ДНР”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Кисельов заявив в інтерв’ю Юрію Дудю, варто зазначити, що це одне із найскандальніших інтерв'ю, російського журналіста, який зазвичай оминав українську тему.  В коментарях українці, пишуть гнівні коменти на адресу пропагандиста, та запитують чому вони приперлися на українську землю?

Кисельов же розповів, що його родич навіть “заслужив” в боях медаль, чим в свою чергу отримав шквал  справедливої критики в свою адресу.

“Він сказав, що “я росіянин” і поїхав воювати. У нього загинув командир взводу, він взяв так би мовити на себе командування і нагороджений навіть якоюсь медаллю донецькою», — розповів пропагандист.

Проте далі його доля складалася не дуже героїчно – він потрапив до в’язниці за сепаратизм.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За його словами, племінник має громадянство Німеччини та був заарештований після того, як покинув Україну.

“Він після цього пішов у монастир, постригся в ченці на Афоні, поїхав кудись у Болгарію у справах монастиря і болгари його заарештували і відправили в Німеччину. Зараз він сидить в тюрмі, погана стаття – тероризм, зброя – за те, що воював», – пожалівся Кисельов.

За його словами, востаннє він спілкувався із родичем, коли той повернувся з війни на Донбасі.

“…він повернувся обірваним, взимку у робочій робі кольору хакі… у непривабливому вигляді, я його вдягнув і потім він розповів, що він був там”, – додав пропагандист.

Зазначимо, що Кисельова ненавидить все здоровомисляче населення України, а українські гумористичні шоу, ставлять пароді де знущаються над російським пропагандистом.  А сам пропагандист став в Україні мемом.