Масштабна повінь у Росії значно вплинула на росіян і вони бачачи власні проблеми вже й не хочуть воювати з Україною, більше того — вимагають повернути своїх мобілізованих чоловіків додому. Вони вже й звернення Путіну послали, та й чекають відповіді від нього.

Місцеві мешканці Оренбурга нарікають на велику воду та звертаються до Владіміра Путіна з досить неочікуваною вимогою. Вони кажуть, аби той закінчував своє «СВО» та налагоджував кращі умови для життя в Росії, адже перебувати зараз там неможливо.

Мій тато на війні, мій дім затопило, нам з мамою і сестричкою ніде жити, вирішіть це, – слізливо каже один з росіян.Що цікаво — це вже не перше звернення до Путіна з затоплених регіонів РФ.

«Слухайте, з якої причини у нас всі мовчать? Усі центральні ЗМІ мовчать, президент мовчить, Пєсков мовчить, всі якось зникли з гри. У нас усю, можна сказати, центральну Росію затоплюють, і всі мовчать. Причому, ймовірно, це взагалі диверсія, ймовірно, все це зроблено спеціально для того, щоб був голод. Затопило просто селища, села знесло зовсім. Люди лишилися без усього, а президент сидить і мовчить. Я вважаю, ніякої інавгурації, лише відставка! У відставку Путіна і у відставку всіх губернаторів, всіх мерів, глав цих поселень! Подивись! Усе тоне! Якщо народ мовчить, ну, я не знаю, це шизофренія населення. Чому народ мовчить і не хоче себе ж захистити, вимагати для себе порятунку?»,- заявили у зверненні росіяни.

«Ми тонемо, а він наших хлопців на «СВО» відправляє. Мені байдуже до Львова, Києва і тому подібного, коли я сама і моя сім’я залишились без дому. Вибачте, але це вже просто крик душі! А що буде наступного року? Хтось вже думав?», — обурено заявила ще одна Росіянка. Схоже, Путіну час діяти і оголошувати капітуляцію