Сексуальні послуги можуть мати і суто медичне показання, передає Корупція.Інфо

Популярне: ВАЖЛИВО!!! Микола Томенко зробив гучну заяву, ці слова просто обпікають

В Ізраїлі вирішили перевести секспослуги з області просто задоволень в область чисто терапевтичну. Причому не тільки з розладами сексуального спрямування, а й психологічного, пише у своєму ЖЖ Сергій Анашкевич.

Поняття "сурогатний секс" з'явилося ще в 1970-х роках, але широке поширення отримало лише зараз. Подібне лікування призначают людям з фізичними особливостями, аутизмом, шизофренією, вагінальними спазмами, еректильною дисфункцією, посттравматичними розладами, підвищеною тривожністю.

Такі пацієнти, як правило, мають проблеми в інтимній сфері, вирішити які і належить професіоналові або, як його називають, сурогат (звичайні чоловіки і жінки, які пройшли спеціальну підготовку). Серед тих, кому призначають "процедури", є і цнотливі у віці, і люди, у яких статевий акт пов'язаний з певною психологічною травмою.У подібній терапевтичній клініці працюють секс-терапевти, психотерапевти, соціальні працівники та секс-сурогати, чиїми послугами користується приблизно третина пацієнтів.

"Лікування" проходить в одній з двох спеціальних кімнат, освітлених свічками, з картинками еротичного змісту на стінах, в яких є диван-ліжко, душ, CD-плеєр. Вперше пацієнт і сурогат зустрічаються поза стінами клініки, наприклад, в кафе. Вони розмовляють, злегка торкаються один одного, встановлюють особистий контакт, і лише потім направляються в "зелену" або "червону" кімнату. Природно, пройшовши перед цим обстеження на предмет венеричних хвороб, крім того, пара повинна користуватися контрацептивами.

Сеанс триває півтори години. Іноді курс лікування займає кілька місяців, а іноді триває роками. Щодо ефективності лікування думки розділилися — одні фахівці стверджують, що воно дає свої результати досить швидко, інші вважають, що шкоди від методу набагато більше, адже пацієнта можна травмувати ще сильніше.

При цьому, співробітники клініки запевняють, що зможуть розпізнати тих, хто просто шукає нових відчуттів від дійсно потребують. До того ж цінник на "сексуслуги за рецептом" кусається — курс сурогат-лікування коштує близько 2 тисяч доларів на місяць (понад 52 тис. грн.).