Пані та панове. Сьогодні до вашої уваги — мер Ужгорода — Богдан Андріїв.

Про цього чоловіка відомо дуже мало. Він вимираючий вид української політики — як і інші регіонали.

Хоча пан Богдан і екс-регіонал, та для партії він вислужився сповна.

Політик походить із Західної України і життя своє він пов’язав із цим регіоном.

Популярне: “Вам же не говорять, що ви…”: На засіданні Кабміну сталась “перепалка” між Гройсманом і Аваковим

Опісля строкової служби в ЗС СРСР він був інспектором митниці і підприємцем.

2006 року Андріїв почав як депутат. Тоді ж до його персони придивилися й ЗМІ.

Ужгородський голова був активним учасником «Антимайдану». Ба більше, у січні 2014 він, як тітушка, виступав під Закарпатською ОДА.

Тоді пан Андріїв усіляко підтримував і регіоналів, і владу Януковича. Бо ж у часи Януковича й Ко не треба було заповнювати е-декларації і світитися своїми багатствами. А їх у пана Андріїва було і є чимало.

У мера — 2 гектари землі, 5 автомобілів і 9 квартир для сім’ї. Що казати, як у мера телефон — за 11 тисяч євро.!

Загалом за 2015 рік пан Андріїв заробив 3,56 мільйони гривень.

Зрештою, з 19 листопада 2015 пан Богдан є мером Ужгорода і прилаштовується до змін українського клімату. Виживати ж то треба.От тільки голоси він купував. 500 гривень — штука.

Що таке 500 гривень для депутата.!

Вже в 2016-му Богдан Андріїв очолив рейтинг Банківських рахунків мерів та їх сімей із позначкою у 21,4 мільйони гривень.

Що ж до цікавинок, то є у мера від його попередника … бензопила із золота. «Почесна бензопила» це одна із офіційних регалій у місті.

Або ж натяк на дещо інше…

Хто ж не знає, що золотоносна жила у закарпатських депутатів це вирубка лісів і їх продаж. Андріїв говорить, що це така багаторічна традиція. А традиції потрібно берегти і продовжувати.

Врешті решт, будучи мером пан Андріїв не багато чим відрізняється від інших. Його досягнення для сім’ї переважають усі справи по місту.

Так, мас-медіа вказують, що Богдан Євстафійович охочий на громадське надбання і при нагоді приватизує його. А щоб це вдавалося швидше, він і брата Андрія в депутати пропихав. Більше того, Андріїви й живуть поруч, їхні вілли — то як дві Говерли.

Братові ж така ініціатива до душі.

Офіційно пан Богдан — близький із народом. Він є власником оптового ринку в Ужгороді, а також елітних ужгородських маршруток. Все для людей.!

Тож скільки ще протягне ужгородський голова і що буде потім ми обов’язково дізнаємося. Але це вже інша історія.‡агрузка...