Трагічний випадок стався на матчі з футзалу.

Напередодні в Бразилії стався трагічний випадок на поєдинку чемпіонату штату Сан-Паулу з футзалу між командами «Інтел» та «Таубате».

Як повідомляє американська преса, арбітр Ісільдо Фабіано Бьянкі дав стартовий свисток у зустрічі, проте вона тривала всього дві хвилини. Після цього рефері звалився на підлогу без видимих ​​на те причин.

Медики відразу надали арбітру екстрену допомогу і викликали автомобіль для госпіталізації Бьянкі. Однак по дорозі в госпіталь рефері помер від інфаркту.

За даними лікарів, Бьянкі під час переїзду до лікарні пережив ще три серцеві напади і у нього практично не було шансів залишитися в живих. Арбітру було 44 роки …

Нагадаємо, тиждень тому іспанський воротар Ікер Касільяс переніс інфаркт, і ця історія об'єднала взагалі весь футбольний світ. Люди забували про клубні симпатії і відправляли повідомлення підтримки. У воротаря стався інфаркт міокарда під час ранкового тренування Порту, після чого його госпіталізували. Пізніше стало відомо, що він ризикує завершити кар'єру.