Міністерство оборони Японії передасть Україні комплекти ядерного, біологічного та хімічного захисту (NBC), а також дрони в межах допомоги для протистояння російській збройній агресії.

Про це повідомляється в офіційному Twitter міністерства.

«Міністерство оборони Японії вирішило надати українському уряду костюми NBC, маски NBC і дрони», – йдеться у повідомленні.

У відомстві пообіцяли й надалі надавати допомогу Україні.

«Боротьба українців за свою країну все ще триває, відтак Міноборони Японії буде і надалі надавати нашу максимальну підтримку. За Україну», – додали в міністерстві.

Зазначимо, що Кабінет Міністрів домовився з Японією про залучення допомоги у 13 млрд єн. Про це йдеться у повідомленні Кабміну.

«На засіданні уряду оформили домовленості з урядом Японії щодо залучення допомоги у розмірі 13 млрд єн. Це пільгові кошти для фінансування першочергових потреб нашої країни та українського народу», – сказано у повідомленні.

Крім того, зазначається, що Міністерство фінансів також підписало угоду з урядом Канади про залучення 500 млн канадських доларів.

«Переговори про допомогу ведемо на всіх рівнях та з усіма, хто може і готовий допомогти», – підсумували у Кабміні.

Нагадаємо, що наприкінці березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про залучення державних зовнішніх запозичень у 2022 році. Україна планує залучити у Французького агентства розвитку кредит, який перевищуватиме 300 млн євро. Позика береться на 15 років під 1,04% річних.

Також відомо, що Уряд Японії спростив умови для в’їзду біженцям з України з домашніми тваринами.

Про це повідомляє Tass.

Згідно з чинними правилами власники повинні вакцинувати своїх вихованців від сказу двічі за пів року перед поїздкою в Японію. Або ж тваринам доведеться пройти шестимісячний карантин після прибуття в країну.

Враховуючи складну гуманітарну ситуацію, Токіо дозволить українським біженцям брати з собою своїх домашніх тварин, не чекаючи пів року. Однак при в’їзді в Японію власникам доведеться надати докази подвійної вакцинації своїх тварин. Крім того, власники також повинні будуть щотижня звітувати про стан своїх вихованців.