Українські військові збили поблизу Харкова черговий ворожий літак, про це повідомляють Сухопутні війська Збройних сил у Facebook.

Поблизу Харкова ЗСУ збили черговий ворожий літак, – йдеться у повідомленні.

За час війни проти України Росія втратила вже чотирьох генералів власної армії.

Російська армія продовжує зазнавати суттєвих втрат під час вторгнення в Україну. За попередніми підрахунками Міноборони України, з початку повномасштабної війни проти нашої країни до 15 березня росіяни втратили 81 літак, 95 вертольотів і 13,5 тисяч військових, серед них і відразу чотири російські генерали.

Генерал-лейтенант армії США Бен Ходжес, який раніше командував сухопутними силами США в Європі, вважає, що в Росії залишилося ресурсів на 10 днів активної війни, а нові сили та боєприпаси не надходять.

Приблизно за 10 днів – це моя оцінка – і за умови, що ми, Захід не лише продовжимо, а й збільшимо допомогу для українських сил, щоб вони знищували російську артилерію, армію та відбивали ракетні удари, через 10 днів росіяни пройдуть точку неповернення, коли вони більше не зможуть вести активних бойових дій у цій війні, – сказав Ходжес.

У Пентагоні вважають, що наразі просування російської армії територією України майже скрізь зупинилося. Російські війська продовжують активні бомбардування, але це не допомагає їм просуватися.

Немає помітних змін у просуванні на Київ, вони застрягли біля аеродрому в Гостомелі. Відсутність прогресу значною мірою пояснюється українським опором. Кілька разів росіяни свідомо робили паузи, щоби перегрупуватися, але здебільшого затримка їхніх сил пов’язана з масштабним опором українців, – повідомив неназваний високопосадовець Пентагону.