Ми сьогодні на білбордах бачимо гасло "Нова армія". Але що це за нова армія, якщо вона навіть не може охороняти склад із боєприпасами, який розташований на мирній території?

Про це в ефірі програми «Перші про головне» заявив лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов.

«Ми сьогодні говоримо про наслідки, а хотілось би зрозуміти причини. Чому за останні 15 років вісім разів горіли склади, і за це ніхто не покараний? 

Сьогодні все хочуть списати на диверсію, але при цьому диверсія – це халатність або бажання списати те, чого не бракує на складах до аудиту. Якщо ми сьогодні на білбордах бачимо "Нова армія", то що це за нова армія, якщо вона навіть не може охороняти склад, який розташований на мирній території. То яка вона тоді нова?» – зазначив підер партії «Громадська сила».

За його словами, за непрямими ознаками можна сказати, що це часта халатність, яка є абсолютно у всіх напрямках в країні.

«Про яку диверсію може йти мова, якщо склади горіли в країні і до 2014 року? Вони горіли в 2003, 2004, 2007 і 2008 роках, коли були зовсім інші президенти, і коли у нас не було зовнішнього ворога. Тобто тут йдеться саме про халатність», – переконаний Краснов.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

На думку пана Краснова, якщо це все-таки халатність, то виникає інше питання, чому завжди шукають лейтенанта, начальника складу або слюсаря, який винний.

«Я не розумію, чому у Президента винним може бути тільки міністр, а в міністра – тільки начальник складу. Чому дотепер, особливо при сьогоднішній владі, 4 рази горіли склади, але при цьому всі як працювали, так і працюють. Я вважаю, що висновки повинні бути зроблені про причини, а не про наслідки, і після цього усунути причину», – прокоментував гість програми. 

Додамо, за словами політичного діяча Дмитра Співака вважає, що через ситуацію в Ічні Полторака й Муженка треба віддати під суд.

Я не розумію позиції Верховного Головнокомандувача. На мій погляд, після усього, що відбулося з нашими складами, він повинен відправити у відставку двох керівників оборонного відомства. Тобто міністра оборони і керівника Генерального штабу пана Муженка. А якщо ми говоримо, що в нас війна та агресія, то їх треба під суд віддавати. Як то кажуть, за законами воєнного часу.

«Ніякі ПАРЄ, ніякі стосунки Ягланда з Росією, ці проблеми не вирішать. Проблема країни в тому, що нічого не працює, що немає відповідальності», – додав Дмитро Співак. 
 ‡агрузка...