Президент України Володимир Зеленський 1 грудня звернувся з традиційним посланням до Верховної ради. Глава держави анонсував зміни, які відбудуться в країні у 2022 році.

Глава держави привітав прийняття податкового законопроєкту 5600, який вчора парламент схвалив у другому читанні. Він пояснив, що кошти, які отримає бюджет від дії цього законопроєкту будуть спрямовані на дітей.

“До 10 грудня я вношу законопроєкту про економічний паспорт українці. Кошти за використання українських надр накопичуватимуться на персональних рахунках українських дітей”, – зазначив він, додавши, що ці кошти діти зможуть витратити на освіту.

Зеленський також приберіг радісну звістку для наших медиків. З 1 грудня мінімальна зарплата становить 6,5 тис. гривень, а 1 січня зарплата лікарів складатиме мінімум 20 тис. гривень, а середня зарплата лікаря по Україні буде 24 тис. гривень.

Глава держави також запевнив, що Протягом 2022 року влада надасть квартири всім ветеранам Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил, які стоять у черзі на житло від держави.

«Я пишаюся тим, що ми наступного року вперше з початку війни на сході України повністю закриємо чергу на квартири для всіх ветеранів війни на сході України. Одразу після ветеранів ми розпочинаємо такий самий процес для всіх наших військовослужбовців», – наголосив Зеленський. 
Президент додав, що у 2022 році фінансування сектора оборони і безпеки перевищить 320 млрд грн. Нагадаємо, що  у 2018 році ця сума становила тільки 191,7 млрд. 
Також він торкнувся питання термомодернізації.
“У 2022 році розпочнемо велику термомодернізацію. Плануємо утеплити тисячі будинків, шкіл, лікарень. Це дозволить нам вперше отримати справжню енергетичну незалежність”, – анонсував президент.