Погані новини для Ріната Ахметова. Регулятор енергетики на чолі з Валерієм Тарасюком наклав максимально можливий штраф на три компанії Ахметова за те, що допустили дефіцит вугілля на складах, розхитуючи тим самим ситуацію в країні, повідомляє телеграм-канал «ЛЕЩЕНКО ТУТ».
Штраф невеликий – сумарно 5 мільйонів гривень на три компанії, але це саме по собі вже досягнення. Адже найчастіше з Ахметова беруть не в бюджет, а “котлету” в кишеню. Щоб брати більше, треба міняти закон. Ну і ще – глава регулятора енергетики публічно озвучив список содержантів Ахметова, які лобіюють його інтереси: Буймістер, Кучеренко, Волинець, Наливайченко і Гончаренко. Як вам відвертість регулятора енергетики?
В свою чергу, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заперечує, що він є частиною групи в парламенті, орієнтованої на олігарха Ріната Ахметова.
“Я з ним (Ахметовим) не знайомий. Парадокс у тому, що розганяють мої доброзичливці, що ми є частиною якоїсь групи, орієнтованої на Ріната Леонідовича. Єдиний представник великого бізнесу, з яким я не знайомий, – це він. Так от вийшло, незважаючи на майже два роки роботи у парламенті, ми не познайомилися. Особливо, коли починається конспірологія. Десь я бачив, колеги вилили інформацію з приводу голосування за Юрія Вітренка. Якщо ви подивитеся голосування перше і друге, то я не голосував ні там, ні там. А люди, яких пов’язують з одним або іншим угрупованням, голосували по-різному”, – сказав спікер в інтерв’ю “РБК-Україна”
Також Разумков згадав за екологічний законопроєкт №4167 “Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення”.
“Можете запитати у голови комітету, спочатку була розмова про те, що цей законопроєкт відправляється на доопрацювання. Те, що він набрав майже 226 голосів, це так вийшло. Це не таємниця, можна запитати у колег з цього комітету, вони теж запитували, чому я не проголосував. Все дуже просто”, – сказав Разумков.
Нагадаємо, раніше журналісти Bihus.info повідомили, що спікер Дмитро Разумков і його група у парламенті голосують в інтересах олігарха Ріната Ахметова. Так, група нардепів провалила голосування за законопроєкт, що зобов’язує промисловість модернізувати очисні системи.