За майже 10 місяців повномасштабної війни кремлівський диктатор Владімір Путін не досягнув жодної мети. Однак у НАТО переконані, що диктатор готовий воювати довго й планує нові наступи. 

Генсек НАТО Єнс Столтенберг переконаний, що немає жодних ознак того, що Путін відмовився від своєї мети захоплення всієї України. Про це керівник Альянсу заявив в інтерв’ю.  Єнс Столтенберг наголосив, що Росію не потрібно недооцінювати. За його словами, Кремль готує тривалу війну, зокрема про це свідчить мобілізація у Росії. Генсек НАТО зазначив, що Москва готова до ще більшої кількості втрат зі свого боку.

“Ми маємо розуміти, що президент Путін готовий бути у цій війні тривалий час і розпочинати нові наступальні операції, – підкреслив Столтенберг.

Генсек НАТО повторив своє твердження про те, що, найімовірніше, війна Росії проти України завершиться за столом перемовин, однак у будь-якому разі повинна бути забезпечена перемога України як незалежної та суверенної держави. Для цього, як відзначає Генсек НАТО, потрібно й надалі надавати військову допомогу Україні.

Єнс Столтенберг відзначив, що надання зброї Україні суттєво виснажили запаси Альянсу, що викликало побоювання усередині самого блоку щодо того, що їхня оборонна промисловість не впорається з цим. Єнс Столтенберг відзначив, що надання зброї Україні суттєво виснажили запаси Альянсу, що викликало побоювання усередині самого блоку щодо того, що їхня оборонна промисловість не впорається з цим.