Швидше за все депутати від партії “Слуга народу” проведуть виїздне засідання 21, 22 і 23 жовтня. Депутати усією фракцією поїдуть на Донбас.
Про це пише Telegram-канал Pavlovsky News, а також повідомляє “Політика Страни”
Як повідомив народний депутат від пропрезидентської фракції Олександр Качура, спочатку поїде перша половина, потім – друга. “Слуг народу” розвезуть по всій лінії розмежування.
“Добиратися будуть поїздом. Причому їде вся фракція. Як повідомив нашому телеграм-каналу нардеп від пропрезидентської фракції Олександр Качура, спочатку поїде перша половина, потім – друга.” Слуг народу “розвезуть по всій лінії розмежування”, – йдеться в повідомленні.
У той же час джерела «Страны» у фракції говорять, що бажають їхати не все.
“У чаті формують списки тих, хто їде. Дата – 21 жовтня. Багато хто їде, але багато проти – через зростання хворих коронавірусів. Деякі вважають, що перед місцевими все ж не варто їхати. Але поки збираються “, – сказало «Стране» джерело.
Відзначимо, що судячи з усього «слуги» зараз будуть кидати чималі зусилля для збільшення свого рейтингу на Донбасі (де вони сильно поступаються ОТЗЖ). Включили питання по СЕЗ Донбасом в опитування Зеленського. А ось тепер і фракцію туди відправляють.
Офіційних заяв про поїздку фракції «Слуга народу» на Донбас і скасування засідання Ради, на якому повинен виступити президент Володимир Зеленський, поки немає.
Нагадаємо, в кінці вересня лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що фракція проведе виїзне засідання на Донбасі. Поїздку запланували на 2-3 жовтня, але потім скасували через коронавіруса і лісові пожежі.
“Погодні умови, карантин, кількість захворілих. Ви бачите, Корнієнко захворів, Артем Культенко захворів, у нас ледь не десяток уже хворіють, інші підозрюються і сидять в самоізоляції. А отже і погіршення погодних умов унеможливили поїздку. Тому що справді в нас сьогодні це неможливо в силу незалежних від нас обставин, але ми обговорюємо це в чаті. Я як член комітету з нацбезпеки і оборони, вважаю трішки безвідповідальним, аби депутати з інших комітетів їхали на точку нуль, щось там пояснювали“, – зазначала Ірина Верещук, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
За словами політика, у цієї поїздки має бути мета – контроль та інспекція.
“Це має бути мета. Мета – інспекція, проконтролювати процес, проконтролювати і подивитися як виконуються Мінські угоди або не виконуються, чи виконується перемир’я. Треба трішки в цьому розуміти, щоб їхати і щось інспектувати. Бо інспектувати лише побачивши, можна поки що утриматися від цього в силу карантину, в силу коронавірусу”, – сказала Ірина Верещук.