Саме стаття про державну зраду не передбачає термінів давності злочину, відтак за нею можна розслідували розкрадання в українській армії протягом всього періоду незалежності країни.

Про це зауважив народний депутат України Ігор Мосійчук у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Немає абсолютно жодної різниці, при якій владі розкрадалося військове майно – чи це було в 1991-му, чи 2018 році. Так само немає різниці, чи то кандидат в президенти, чи політик, або пенсіонер, чи то чинний, чи колишній Президент, або міністр оборони – всі причетні до розкрадань мають сидіти у в’язниці. До того ж, сидіти не за статтею про розкрадання чи корупцію, а за статтею про державну зраду!», – наголосив Ігор Мосійчук.

Депутат зауважив, що саме стаття про державну зраду не передбачає термінів давності злочину, відтак за нею можна розслідували розкрадання в українській армії протягом всього періоду незалежності країни.

«Через цих людей була знищена боєздатність країни, і саме на руках цих людей кров найкращих українців, які загинули у національно-визвольній війни 2014 року, коли ми не могли організувати оборону. Я добре пам’ятаю травень того року і приїзд у Маріуполь, коли у бійців не було нічого, окрім кривих автоматів, коли КамАЗи обшивали арматурою, щоб мати хоч щось подібне до бронетехніки.

І тому в мене виникає пряме питання до головнокомандуючого, військового та генерального прокурорів – чому за останні чотири роки так і не були арештовані причетні до розкрадань у армії?», – зауважив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, 6 грудня народні депутати України продовжили на півроку роботу Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування фактів розкрадання у війську.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як повідомляли, голова тимчасової слідчої комісії щодо розслідування розкрадань в армії народний депутат України Іван Вінник заявляв, що розкрадання у ЗСУ, що відбувались протягом 2004-2014 років, призвели до зниження обороноздатності держави. Відтак, на початку російської агресії Україна була неготовою дати відсіч ворогу.

Іван Вінник заявив, що Україна втратила військового майна на 200 мільярдів доларів. Також голова ТСК назвав імена людей, які наймасовіше розпродавали військову техніку.