Україна направить Ізраїлю запит про екстрадицію Януковича, якщо він поїде на лікування.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що не вірить у можливість виїзду екс-президента України Віктора Януковича на лікування в Ізраїль, однак у випадку такого факту Україна зобов'язана буде звернутися за видачею до ізраїльської влади. Про це повідомляє «Новое время».

«Я дуже смутно вірю в будь-яке переміщення за межі резервації, де перебуває екс-президент України… Якщо станеться такий факт (виїзду за межі Росії в Ізраїль – ред.), то ми зобов'язані звернутися», – сказав Матіос.

Він додав, що є практика міжнародно-правового співробітництва між Генеральною прокуратурою України та Ізраїлем:

«Янукович оголошений у розшук по системі Інтерполу, виставлена відповідна картка, але Ізраїль не є учасником Інтерполу».

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як повідомлялося, Янукович може поїхати на лікування в Ізраїль.

Варто зазначити, що 18 листопада російські ЗМІ повідомили, що  Янукович у нерухомому стані був шпиталізований до московської клініки імені Скліфосовського. За даними медіа, його доставили з травмами хребта і коліна, які він отримав під час гри у теніс на підмосковному тенісному корті.

Один з його адвокатів Олександр Горошинський заявив, що Янукович лікуватиметься у одній з російських клінік щонайменше три тижні.