Центральна виборча комісія 12 листопада зареєструвала Сергія Козиря та Віталія Войцехівського народними депутатами на довиборах у Раду. Водночас парламентарем визнали Сергія Кострійчука, який замінить Ірину Верещук.

Сергій Кострійчук, Сергій Козир та Віталій Войцеховський склали присягу народного депутата під час пленарного засідання Верховної Ради. Про це стало відомо у вівторок, 16 листопада.

Усі троє є представниками провладної партії Слуга народу.

“Клянуся на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями захищати суверенітет та незалежність України, піклуватися про благо Вітчизни та добробут Українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки на користь усіх співвітчизників”, – зачитали текст присяги новообрані нардепи.

Зазначимо, Войцехівський та Козир виграли проміжні вибори 31 жовтня 2021 року на одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область).

Кострійчук потрапив до парламенту у зв’язку зі складенням депутатського мандату Іриною Верещук, яку призначили міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Шановні народні депутати вітаємо вас із вступом на посаду та бажаємо дотримуватися присяги,– зазначив Руслан Стефанчук.