Україна отримає від Німеччини 1,5 млн доз вакцини від коронавірусу. Про це повідомила канцлерка Німеччини Ангела Меркель на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським, яку транслював Офіс президента, пише Українська правда.

“Ми у дружних відносинах з Україною, і хочемо разом подолати виклики. І я рада, що й у боротьбі з пандемією COVID можемо сьогодні обіцяти Україні, що 1,5 млн доз вакцини будуть передані Україні. Це дуже важливий крок”,-заявила Меркель.

Яку вакцину і коли її отримає Україна наразі невідомо.
Нагадаємо, у Німеччині використовуються препарати BioNTech / Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson.
Станом на початок липня 56,5% німецького населення отримали принаймні одну дозу вакцини, а 38,9% були повністю вакциновані.

Також Меркель закликала імплементувати формулу Штайнмайера до законодавства України, повідомляє Страна.ua.

Глави двох держав дали спільний брифінг, який транслює Офіс президента.

“Нам необхідна імплементація формули Штайнмайера до законодавства України”, – сказала на брифінгу Меркель.

Також канцлер торкнулася теми газопроводу “Північний потік – 2”.

“Ми хочемо, щоб в Україні залишився транзит газу. Бачимо України транзитною країною навіть у разі запуску “Північного потоку – 2″. Ми бачимо, що Україна побоюється. І це буде однією з тем моєї розмови з Байденом”, – пообіцяла німецький політик.

Що стосується Зеленського, то він коротко розповів, що на зустрічі обговорювалися Крим, Донбас, реформи в Україні і трубопровід “СП-2”.

Зеленський також сказав, що Україна підтримала підготовлені Францією і Німеччиною кластери по врегулюванню на Донбасі. Але поки їх не підтримала Росія.
Згідно з цими кластерам, особливий статус Донбасу і вибори будуть введені ще до передачі контролю над кордоном.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.