Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді відповіла на запитання кореспондента “Шарій.net” про можливу коаліцію “Батьківщини” зі “Слугами народу” і “Довірою”.

Заперечувати цього Юлія Володимирівна не стала; замість цього “як двічі прем’єр-міністр” закликала всі політичні сили об’єднатися в цей нелегкий час і повернутися на шлях розвитку. При цьому акцентувала увагу на втраті суверенітету країни по всіх фронтах.

Те, що ще недавно Зеленський назвав партію “Батьківщина” “фейспалмом”, Тимошенко близько до серця не приймає.

“ЮВ досвідчений політик і знає собі ціну, при першій нагоді вона готова торгуватися з ОП за вигідні пропозиції для себе. Інша справа, що торги йдуть не тільки з Тимошенко, а фракція Голос готова долучатися до нової коаліції за три міністерські портфелі”, – коментує цю новину “Зерада”.

Раніше, Володимир Зеленський висловився щодо пропозиції партії “Батьківщина” провести всенародний референдум з важливих для України питань.

Глава держави прокоментував недавню заяву лідера фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко, яка висловила бажання провести всеукраїнський референдум за п’ятьма важливими державними питаннями. Серед цих питань – продаж сільгоспземель в країні, стратегічна власність, легалізація наркотиків і легального бізнесу, а також постачання споживачам газу і атомної електроенергії з тридцятивідсотковою рентабельністю.

Володимир Зеленський охарактеризував наміри Юлії Тимошенко “політичним перевзуванням”, яким партія “Батьківщина”, за словами глави держави, займається вже двадцять років. Таким чином Володимир Зеленський нагадав, що ще недавно “Батьківщина” протестувала проти деяких ініціатив уряду.

“Прийнято вважати, що гепард є найшвидшою істотою на планеті. Спірне твердження, адже існують депутати, які” перевзуваються “з ще більшою швидкістю. Спочатку вони були категорично проти референдуму, але тепер уже ініціюють референдум по п’яти питанням. Мені здається, мем” фейспалм “можна зробити офіційним логотипом цієї політичної сили. І слоган” двадцять років на ринку перевзування! “, – розповів Володимир Зеленський.