Учасники страйку погрожують прорватися до будівлі парламенту після того, як на їхні вимоги ніхто не вийшов.

Про це APnews повідомляє з покликанням на журналіста телеканалу НАШ, який перебуває в парламенті.

Зокрема, доповідається про те, що народні депутати України швидко покинули будівлю Верховної Ради. Для евакуації вони користувалися підземними тунелями під парламентом. За словами, журналіста поки ФОП намагаються прорватися до Верховної Ради, депутати екстрено закінчили пленарне засідання і втекли з приміщення. Причому, репортер запевняє, що нардепи на це витратили лише 10 хвилин. 

У свою чергу, нардеп Юрій Камельчук заявив, що нардепи не користувалися підземними ходами, щоби втекти з парламенту. Більшість парламентаріїв покинули будівлю через вихід, спрямований у бік Кабміну. Основними виходами з парламенту депутати скористатися не могли, бо зачинили двері співробітники охорони. 

Крім того, ФОПи, які чекають на депутатів під стінами парламенту, навряд чи побачать народних обранців. Також вони не побачать нардепів у разі прориву протестувальників до Верховної Ради, про що заявляли організатори демонстрації. 

Відомо, що біля парламенту наразі знаходиться понад тисячу мітингувальників. Урядовий квартал узято під посилену охорону. Мітингувальники заблокували частину вулиці Грушевського, що ближче до будівлі Верховної Ради. Разом із цим поліція закликає організаторів та учасників акції дотримуватися заявленого мирного формату проведення акції у відповідності до вимог чинного законодавства та не влаштовувати провокації.

Присутні на акції повідомляють, що зі сцени організатори протесту кричать у мікрофон, щоб активісти не боялися і били працівників поліції, заспокоюючи протестувальників, що проти них виставили «молодих пацанів».

“Чого ви боїтеся?! ФОПи – вперед!”, – говорить ведучий.

Нагадаємо, що основною вимогою мітингу є скасування обов’язкових касових апаратів. Протестувальники вимагають, щоб хтось із Ради вступив із ними у діалог. Кількість правоохоронців тим часом різко зростає. Поліція намагається вгамувати натовп, відбулися сутички. До місця приїхала “швидка”. Про кількість постраждалих не повідомляється.