Нещодавно в ефірі телеканалу “Дом” військовий експерт, директор Міжнародного Центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко пояснив, чому Кремль боїться вступу України до НАТО.

“Багато країн НАТО певною мірою розслабилися, і економлять на озброєнні. Навіщо, якщо є США, є велика натівська “парасолька”? З наших сусідів об’єктивні тільки Збройні сили Польщі, вони за чисельністю складають приблизно 150-160 тисяч осіб особового складу, українська армія – 250 тисяч, а сили інших країн – набагато менше”, – підкреслив експерт.

Саме тому на сьогодні армія України сьогодні є однією з найсильніших в і великих за чисельністю в Європі.

“І Україна, і Грузія в НАТО – це страшний сон Росії. Не тому, що це створює якусь військову загрозу. Адже Естонія багато років є членом НАТО. Скільки від кордону Естонії до Санкт-Петербурга? Там підлітний час, напевно, не на хвилини, а на секунди. Але там все нормально. А тут ми будемо просто жорстко відповідати”, – резюмував Кочевенко.

Більше того Україна нині може не тільки звертатися за підтримкою до НАТО, але й здатна сама допомагати Альянсу.

“І ми вже до НАТО можемо йти не тільки за захистом, а й пропонуючи свою допомогу, пропонуючи свій щит… І, звичайно, це викликає в Москві істерики, особливо коли це йде в комплекті з нашими грузинськими партнерами”, – сказав Кочевенко.