Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що два-три міністри мають шанси залишити посади в уряді.

Разумков наголосив, що наразі жодних проєктів постанов з цього питання не зареєстровано. “Буде постанова – будемо розглядати”, – сказав він.

За його словами, на сьогодні “є два-три міністри, які мають шанси” залишити посади.

“Але які – подивимось. І шанси можуть бути як реалізовані, так і ні”, – додав Разумков.

Також, глава Кабінету міністрів Денис Шмигаль відзвітує у Верховній Раді в п’ятницю, 18 грудня. Він виступить в ході години запитань до уряду.

Про це заявив спікер ВР Дмитро Разумков в ході засідання погоджувальної ради парламенту.

“Кілька пропозицій було по годині запитань до уряду. Степанова пропонувала” Слуга народу “. Пропонували міністра оборони чи міністра закордонних справ. Прем’єра ще пропонували … Прем’єр-міністра запрошуємо на годину запитань до уряду. Ставлю на голосування. Рішення прийнято”, – сказав глава Ради.

Також, Разумков заявив, що якщо парламент змінить режим роботи в січні, то за потреби нардепи будуть збиратися на позачергові засідання.

“Такі зміни (в графіку роботи Ради. – Ред.) можливі з урахуванням того локдауну, який буде запроваджуватися в Україні. Але на режим роботи (якщо необхідно) це не вплине. Народні депутати будуть готові збиратися на позачергові засідання доволі швидко, як ми це робили до цього. Але подивимося, чи буде підтримана ця постанова”, – сказав Разумков.

Як повідомлялося, в парламенті пропонують змінити календарний план роботи Верховної Ради в січні у зв’язку з локдауном в Україні та провести пленарний тиждень 25-29 січня.