В ніч на 24 вересня невідомі диверсанти розширили географію бавовни на території країни-агресора, відзначившись вдалими діями в Московській та Калузькій областях. Про це повідомило Головне Управління Розвідки на своїх сторінках в соцмережах.

На території військового містечка 2 мсд 1 ТА (в/ч 23626, нп Калінінєц Наро-Фомінського району) знищено паливозаправник.

На території військового містечка 60 арсеналу озброєння (в/ч 42702, м. Калуга) знищено 4 одиниці автомобільної техніки з причепами.

Фото та відео бавовни з міркувань безпеки будуть представлені згодом.

У Російській Федерації останнім часом «голосно»: на території прикордонних з Україною територій регулярно лунають «хлопки«, а місцева влада повідомляє про диверсії, покладаючи провину за знищення об’єктів на ЗСУ.

За словами військового експерта Романа Світана, вибухи в Росії — це стандартний набір дій диверсійно-розвідувальних груп або партизанських загонів, які активізували свою діяльність перед прийдешнім «наступом» ЗСУ та виконують певні завдання.

«Завдання знищення військових об’єктів. Фактично все паливо росіяни везуть складами. Воно може використовуватися для руху військової техніки. Це в чистому вигляді військовий об’єкт», — пояснив він.

Світан уточнив, що якщо по територіях РФ, найімовірніше, «відпрацьовують» партизани, то на території тимчасово окупованого Криму звуки вибухів — справа рук ЗСУ.

Як відомо, 20 вересня ГУР Міноборони повідомило, що невідомі диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер у Підмосков’ї на аеродромі Чкаловський, де базується урядова авіація.

За інформацією розвідки, невідомими особами на аеродромі, який ретельно охороняється, було закладено вибухівку та підірвано літаки АН-148 та ІЛ-20 (обидва відносяться до 354 авіаполку спеціального призначення), а також вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над Московською областю.