Телеграм канал Легітимний пише:

Наше джерело повідомляє, що вся хвороба Порошенко проходила «нормально» і йому не була потрібна госпіталізація, але для створення інфоприводів, а також подальшого піару на темі коронавірусу, його політтехнологи і особисто Петро Олексійович вирішив «підігріти» тему.

При чому у Порошенка в будинку є все необхідне для продовження лікування і навіть є свій особистий лікар.
Наше джерело вказує, що зараз Порошенко вже візуально здоровий, ніякої симптоматики у нього немає, температури також немає.

Зате варто очікувати, що Порошенко включиться в тему коронавірусу, де буде жорстко критикувати Міністра охорони здоров’я, Офіс Президента і Зеленського, який «погано» підготувався до епідемії.

В свою чергу, в обід офіційно повідомили, що П’ятого президента Петра Порошенка, який захворів на COVID-19, виписали зі столичної лікарні.

“Повідомляємо, що сьогодні (12 жовтня – ред.) Петра Порошенка виписали з лікарні, оскільки його стан здоров’я покращився”.

11 жовтня стало відомо, що Порошенко, хворий на COVID-19, почувається краще.

7 жовтня дружина експрезидента Марина Порошенко повідомила, що його стан погіршився через загустілу кров, яку лікарі навіть не могли взяти на аналіз. З того часу інформації про стан Порошенка не було.

У 55-річного Порошенка цукровий діабет. Хворі на діабет належать до групи ризику при COVID-19.

Варто зазначити, що декілька днів тому, журналіст Марина Довженко, у своїй статті зазначила, що ведуча телеканалу Інтеру, припустила, що дружина Петра Порошенка записала своє останнє звернення, керуючись «виборчими інтересами».

У новинах телеканалу «Інтер» використали інформацію про хворобу Петра Порошенка та його дочки як підведення до матеріалу про те, «до яких методів вдаються кандидати заради голосу виборця та на які кроки ладні піти». Розповівши, що Порошенка та його дочку поклали в лікарню з двобічною пневмонією, ведуча «Інтера» додала: «…про це повідомила дружина політика і кандидатка в депутатки до столичної міськради Марина Порошенко. Вона навіть записала відеозвернення, в якому наголосила на мужності та сильній волі свого чоловіка в боротьбі з коронавірусною хворобою. Щоправда, чим керувалася — виборчими інтересами чи сімейними — Порошенко залишила за кадром».

Звернення Марини Порошенко було опубліковане на ютуб-каналі «Європейської солідарності» 3 жовтня:

Відтоді воно набрало близько 180 тисяч переглядів. Окрім повідомлення про погіршення стану Порошенка, у ролику є перелік актів доброчинності родини Порошенка, спрямованих на боротьбу з коронавірусною епідемією – іншими словами піар.