У Збройних силах стверджують, що російські окупанти не взяли Авдіївську промислову зону. Наразі ситуація контролюється. Більше того, раніше окупанти плакались, що ЗС РФ, попередньо, вибито із села Степового, що на півночі від Авдіївки. Росіянам довелося відступати під шквальним вогнем ЗСУ.

Про це розповів офіцер ЗСУ Микола Мельник.

За його словами, на підступах до Авдіївки Росія втратила велику кількість своїх військових. Тільки одних загиблих налічується близько 200. Тоді як якщо взяти коефіцієнт поранених один до трьох, то може йтися про близько 800 небоєздатних військовослужбовців. Тобто — фактично два батальйони.

«Ті, хто рапортував, що промислову зону взято, говорили неправду. Наразі Україна нав’язала ворогові бої на кромці промзони. За даними російських телеграм-каналів, головне завдання агресора було взяти Авдіївку до 1 грудня. Але ця місія російського командування нездійсненна. Бої – це взаємне танго, атаки на коксохімічному заводі не змогли посіяти паніку серед наших військових», — пояснив військовий.

До того ж, офіцер ЗСУ зауважив, що загалом ситуація контролюється українськими військовими, а також сприяє погода.

«Крім того, допомагає відоме російське розгільдяйство. Не всю російську техніку переведено на зимову солярку, не всі окупанти одягнені за погодою», — додав Микола Мельник.

Нагадаємо, раніше керівник міської військової адміністрації Віталій Барабаш повідомив, що повністю промислову зону в Авдіївці не контролює жодна зі сторін.

Він зазначив, що на «промці» тривають запеклі бої. Загарбники й надалі відправляють велику кількість техніки для наступу, намагаються тиснути. Останні тижні загарбники дуже активізувалися на цьому напрямку.